Віртуальна екскурсія Зоною відчуження "Чорнобиль VR"

Друзі, з радістю повідомляємо, що  наступного вівторка у Музеї для тестового перегляду стане доступною віртуальна екскурсія Зоною відчуження "Чорнобиль VR".

Цей проєкт Музею націлений на те, щоб познайомити відвідувачів Музею з ключовими туристичними локаціями Зони відчуження, доступ для екскурсійного відвідування якої обмежено у період дії воєнного стану.

Під час перегляду цієї віртуальної екскурсії ви зможете:

оглянути панораму Чорнобильської АЕС та міста Прип’ять;
побувати всередині градирні;
опинитися посеред реакторної зали;
побачити блочний щит управління 4 енергоблоку ЧАЕС до та після аварії 1986 року;
переглянути фото таємного військового міста Чорнобиль-2;
зазирнути до покинутого дитячого садка у селі Копачі та дізнатися про долю цього населеного пункту після аварії на ЧАЕС.

Кожна локація цієї віртуальної екскурсії доповнена історичною довідкою та унікальними матеріалами з колекції Національного музею "Чорнобиль".

Екскурсію можна буде переглянути в окулярах віртуальної реальності після придбання вхідного квитка.

Ще події

Кураторська екскурсія

Кураторська екскурсія виставкою "Ядерний тероризм. Розслідування"