Лекція на тему офорту в творчості Тараса Шевченка

12 березня 2024 року у Бібліотеці ім. М. Костомарова ЦБС Шевченківського району м. Києва провідна художниця Музею Василина Білошицька провела лекцію на тему офорту в творчості Тараса Шевченка. Вона розповіла про те, що таке офорт, його види, походження техніки, художників, які працювали в ній. Значна частина заходу була присвячена академіку гравюри Т. Шевченку, особливостям його офортів.

Захід відбувся в рамках відкриття виставки факсиміле офортів Т. Шевченка – оригіналів до "Живописної України" та копій художників К. Рябова та В. Білошицької. На виставці було представлено 2 офорти роботи В. Білошицької – копії Т. Шевченка "Автопортрет 1843 р." (2023) і "Портрет П. К. Клодта" (2011).

Ще події

Відкрита лекція "17 найпоширеніших запитань про Чорнобиль"

15.12.2023

17 найпоширеніших запитань про Чорнобиль та відповіді на них будуть озвучені під час чергової відкритої лекції від науковців нашого Музею