03.10.2023

Кураторська екскурсія

Кураторська екскурсія виставкою «Ядерний тероризм. Розслідування», у фокусі якої тема ядерної безпеки України в умовах війни, відбувається щосереди о 15.00.

На вас чекають експонати, що детально розповідають послідовність окупації Чорнобильської та Запорізької АЕС, зокрема мапи, унікальні відеоматеріали та фотокартки з місць окупації.

Також ви матимете змогу побачити український прапор, що був зірваний окупантами на початку окупації ЧАЕС, проте збережений її працівниками. А ще державні нагороди і відомчі відзнаки працівників ЧАЕС та ДСНС, які протягом періоду окупації стійко забезпечували безпеку станції та Зони відчуження.

Крім того, Музей підготував кілька інсталяцій, одна з яких розповідає про побут окупантів у селі Іванків, що неподалік від Зони.

Чільне місце на виставці займають роботи української художниці та ілюстраторки із серії «Голодні ядерні монстри», створені за допомогою нейромережі (https://www.facebook.com/marshrootka).

Спробуйте разом із нами дослідити хронологію подій, зібрати докази, що доводять вчинення ядерного тероризу російською армією, визначити винуватців, та, врешті, оголосити вирок головному злочинцю цієї війни.

Ще події

  • Віртуальна екскурсія Зоною відчуження "Чорнобиль VR"

    Віртуальна екскурсія Зоною відчуження "Чорнобиль VR"

    09.01.2024

    Віртуальна подорож до Зони відчуження вже у нашому Музеї

    Докладніше